Pa grim dhe me kaçurrela, Ariana Grande habit fansat me videon e saj

7 muaj më parë
Pa grim dhe me kaçurrela, Ariana Grande habit fansat me videon e saj

Ariana Grande është këngëtarja me famë botërore, e cila prej vitesh tashm ka arritur të depertojë fuqishëm në tregun muzikor.

Me një zë të fuqishëm dhe mjaft potent, ajo ka arritur të krijojë fansat e saj besnikë dhe adhures të shumtë të artit të saj.

Përveç talentit të saj në muzikë, padyshim nuk mund ta mohojmë se është një vajzë shumë e bukur dhe e kuruar deri në detaj. Nëse do iu pyesnim, cila është gjëja e parë që iu vjen ndërmend sa i takon pamjes kur përmendet Ariana Grande?

Pa grim dhe me kaçurrela, Ariana Grande habit fansat me videon e saj

Padyshim janë flokët e saj të gjata dhe peneli karakteristik, i tërhequr dhe tejet konçiz. Rrallë herë e kemi parë këtë vajzë me një look ndryshe.

Por Ariana e ka bërë këtë ndryshim dhe të gjithë mund ta shohim si rrallë herë në nayralitetin e saj. Së fundmi ajo ka postuar një video në rrjetin e saj social Instagram, ku shfaqet pa grim dhe me flokë të shkurtër e kaçurela. Një pamje e pastër dhe ëngjëllore, që shumë nga ju nuk e prisni për shkak se shumë artiste iu kanë zhgënjyer e pamjen e tyre pa make up.

Herët kur këngëtarja është shfaqur me flokët natyralë duken sikur numërohen me gishtat e dorës. Në daljen e fundit – ku prezanton linjën e saj për kujdesin e lëkurës – Ariana shfaqet acqua e sapone.