E ‘shkatërruar’ nga ndarja me Pique? Fotot e Shakirës tregojnë gjithçka për gjendjen e saj!

7 muaj më parë
E ‘shkatërruar’ nga ndarja me Pique? Fotot e Shakirës tregojnë gjithçka për gjendjen e saj!

Kanë kaluar vetëm pak muaj nga ndarja e bujshme mes futbollistit të njohur gerad Pique dhe këngëltares Shakira. Nodnëse futbollisti duket se ka nisur një rrugëtim të ri romantin, e njëjta gjë duket se nuk ndodhur e njëjta gjë.

Disa foto që po qarkullojnë në rrjet së fundmi tregojnë një Shakira ‘të dërrmuar’. Ajo duket mjaft e lodhur dhe e mërzitur, pasi me siguri pl*ga e ndarjes ende nuk i është shëruar.

Burime për Paparazzi Jordi Martin tregojnë për “RCN Mundo” se këngëtarja ka mbetur e “shk*tërruar” nga ndarja.

“Mund të them se Shakira është keq”, tha ai. “Ajo është e shkatërruar emocionalisht, madje ka pasur nevojë për mbështetje psikologjike. Ajo kurrë nuk e priste që Pique të ishte i tillë”.

Një gazetare e afërt me çiftin, Martin deklaroi se e ka ndjekur çiftin që në fillim të lidhjes së tyre, që do të thotë se i njeh më mirë se të tjerët.

Dashuria është e bukur dhe gjithsesi shpresojmë që këngëtarja të gjejë dikë tjetër që ta dojë për njeriun që është, ndonjëherë ështl më mir kur gjlrat mbarojn se sa të vijojnë në falsitet.