62-vjeçari merr nusen 42 vite më të re, i bën ‘zbor internetit’: Na kanë inat o grua!

7 muaj më parë
62-vjeçari merr nusen 42 vite më të re, i bën ‘zbor internetit’: Na kanë inat o grua!

Nëse keni menduar deri tani se vetëm VIP-at martohen me diferencë moshe se kështu e kanë e kanë jetën ata, e keni gabim!

Pak kohë më parë një çift me diferencë 42 vjet ka lidhur kurorë dhe kanl vendosur të qëndrojnë bashkë deri në fund të jetës.

Burri është 62 vjeç, ndërsa vajza është 2 vjeçe. Ata e kanë ndarë historinë e tyre edhe në rrjetet sociale, ku kanë postuar foto e video e normalisht kanë marrë shumë komente.

27-vjeçarja është me origjinë nga Filipinet, dhe u takua me 62-vjeçarin në një faqe interneti.

Ka qënë 62-vjeçari ai i cili ka hedhur hapin e parë duke e ftuar 27-vjeçaren për një kafe. Vajza kishte pranuar me kënaqësi dhe që nga ajo ditë ata nuk janë ndar më.

Prej tre vitesh tashmë ata janë martuar dhe janë shumë të lumtur, e mosha nuk i pengon aspak që ata të ndihen mirë pranë njëri-tjetrit.

Më tej 62-vjeçari Jack tregon: “I dhashë numrin tim të telefonit dhe të nesërmen u takuam në Starbucks dhe ai më dha një biskotë me çokollatë. Pastaj shkuam te Jollibee’s për drekë’.

“Jackie ishte pak e turpshme atëherë dhe ajo ishte e lodhur pasi punonte shume, kështu që në atë drekë ne folem shume gjera.
“Ky ishte fillimi i një marrëdhënieje të mrekullueshme që ende po vazhdon e fortë.”

Tashme cifti jeton bashke dhe jane bere te famshem me historit e tyre ne Tik Tok. Videot e tyre kane shume shikueshmeri dhe nje lume me komente qe e kundershtojne kete lidhje. Por ata nuk i ineresojne keto fjale dhe jetojne bashke te buzeqeshur.