A ishin vërtet përballë njëri-tjetrit?! Ja si qëndron e vërteta pas fotos ikonike të Messit dhe Ronaldos

4 muaj më parë
A ishin vërtet përballë njëri-tjetrit?! Ja si qëndron e vërteta pas fotos ikonike të Messit dhe Ronaldos (VIDEO)

Që nga momenti i parë i publikimit, fotoja ku Messi dhe Ronaldo shfaqen përballë njëri tjetrit është kryefjala e të gjitha mediave në çdo shtet të botës.

Mirëpo duket se me kalimin e ditëve po dalin në dritë detaje të reja, teksa në rrjetet sociale po qarkullon një video nga prapaskenat e realizimit të fotos.

Messi dhe Ronaldo nuk kanë qenë vërtetë përballë njëri tjetrit në momentin e shkrepjes së fotos. Fotot janë bërë për secilin dhe më pas janë përpunuar duke u bashkuar dhe duke e kthyer në një foto të vetme.

(Kliko për të parë videon)