Arilena feston ditëlindjen! Ja urimi që e mori nga Popi

9 muaj më parë
Arilena feston ditëlindjen! Ja urimi që e mori nga Popi

Arilena Ara feston sot 24- vjetorin e lindjes dhe në një ditë të tillë nuk kanë munguar urimet e shumta. Por urimin më emocionues, këngëtarja e ka marrë nga menaxheri i saj, Popi Kola. Ai ka postuar një foto krah Arilenës dhe shkruan fjalët më të ndjera që me siguri ia kanë bërë ditën edhe më të bukur këngëtares.

“Shkëlqimi i syve të tu, është përjetësisht dobësia dhe forca ime më e madhe. Gëzuar Ditëlindjen, dritë e syrit tim”, shkruan Popi ndërsa Arilena i komenton: “Dashuria e jetës sime”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Popi Kola (@popikola)