Arjola ikën nga TCH, do bëjë emisionin e saj! Ka marrë një super ofertë

1 vit më parë
Arjola ikën nga TCH, do bëjë emisionin e saj! Ka marrë një super ofertë

Aktorja Arjola Demiri, ka rrëfyer sesi ka shkuar jeta e saj pas daljes nga shtëpia e Big Brother Albania, tashmë jashtë kamerave.

Përveç anës publike, Arjola Demiri rrëfeu sot në “ëake Up” edhe detaje nga jeta e saj sentimentale e personale. Arjola tha se është në pritje të një mashkulli ideal, por në të vërtetë nuk është gati, për shkak të moshës delikate të fëmijëve të saj,

“Jam në pritjen time ideal të vij një mashkull. Nuk ka ardhur princi kaltër. Prej vërteti, nuk jam gati sinqerisht. Nëse do e ndjeja dhe do ishte personi duhur, por fëmijët janë në moshë delikate. Ta kalojnë fazën e adoleshencës”, tha Arjola.

Aktorja tregoi po ashtu se i është plotësuar ëndrra që kishte për të prezantuar një emision. Ajo tha se i është ofruar një punë në një televizion të ri në Kosovë.

“Në Kosovë më është ofruar një punë në një televizion. Dëshira ime është të bëj një shfaqje. Të bëj një emision për një Tv të ri që po hapet në Kosovë. Prezantuesja e një emisioni vetëm për mua”, tregoi Arjola.

Ajo tha sot në “ëake Up” se njerëzit kanë shumë interes për shtëpinë që iu dhurua, por kjo gjë tashmë i është kthyer ne bezdisje. “Nuk thonë mirëmëngjesi, mirëmbrëma. E more shtëpinë? Mu shndërrua në problem dhe bezdisje. I bëj thirrje Kodrës së Diellit ta bëjë shtëpinë time të parën.”