Çfarë i ndodhi?! Këngëtarja shqiptare ulet në gjunjë në mes të koncertit fillon të qajë

4 javë më parë
Çfarë i ndodhi?! Këngëtarja shqiptare ulet në gjunjë në mes të koncertit fillon të qajë

Loredana është një ndër repere më të dashura për publikun dhe që ka shumë fansa edhe në Gjermani.

Gjithmonë është shquar për stilin e saj të veçantë, në muzikë dhe në veshje dhe për qëndrimin e saj pak ‘gansta’, por së fundmi ajo ka shfaqur anën e saj të ndjeshme.

Gjatë një koncerti të mbajtur në Gjermani Loreda ka shpërth*er në lot. Fansat e kanë xhiruar këtë moment dhe videoja po bën xhiron e rrjetit, duke qënë se Loredana rrallë herë e shfaq këtë anë të sajën në publik.

E gjitha ka ndodhur nga emocionet që Loredana ka marrë nga publiku. Ajo ka bërë një postim në Instagram ku falenderon të gjithë për dashurinë.

“FALEMINDERIT… as nuk mund ta shpreh me fjale… dhe me vjen turp te shkruaj faleminderit tani sepse te gjithe meritojne me shume vemendje dhe shume me teper se thjesht nje falenderim…

Jam PAFUND MIRENJOHESE. JU DUA”, shkruan Loredana.