Çfarë po ndodhë?/ Einxheli për Dj Dagz “Më vjen keq për të”

8 muaj më parë
Çfarë po ndodhë?/ Einxheli për Dj Dagz “Më vjen keq për të”

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira janë njëri prej çifteve më të diskutuara që nga shtëpia e Big Brother VIP, shkruan Gazeta inFokus. Por së fundmi ajo çfarë ra në sy ishte postimi i Einxhelit, ku publikoi disa fotografi me Dj Dagz teksa shihen në dhomën e tyre të fjetjes.

“Ndonjëherë më vjen keq për të, por vetëm ndonjëherë jo gjithmonë”, ishte shkrimi i Einxhelit i mbivendosur në fotografi.

Çfarë po ndodhë?/ Einxheli për Dj Dagz “Më vjen keq për të”