Dafina Zeqiri tregon të vërtetën e hidhur: Më kanë ngacmuar s*ksualisht!

4 javë më parë
Dafina Zeqiri tregon të vërtetën e hidhur: Më kanë ngacmuar s*ksualisht!

Dh*nimi i 11-vjeçares nç Prishtinp na ka tr0nditur të gjithlve, Shumë artsitë kan ngritur zërin për këtë rast m*kabër, e ndër to më e bjshmja ishte këngëtarja Dafin Zeqiri.

Ajo ka reaguar publikisht me lot në sy ku ka bërë apel që të kenë kujdes nga njerëz të tillë. Por sakaq ajo nuk është ndalur këtu, por ka rrëfyer se edhe ajo vetë është ngacmuar s*ksualisht.

“Kam qenë e ngacmuar s*ksualisht! I di të drejtat e mia! Nëna ime na ka rritur ne si nënë/baba/ vëlla/ motër dhe na ka mësuar për të drejtat tona. Do t’i luftoj përgjithmonë abuzuesit! Jam përgjithmonë me ju!”, ka shkruar këngëtarja në Twitter.

Dafina Zeqiri tregon të vërtetën e hidhur: Më kanë ngacmuar s*ksualisht!

Theksojmë që pak më parë ka rënë në prangat e p0licisë personi i pestë i grupit që përdh*nuan në një park të miturën 11-vjeçare mbrëmjen e së shtunës më Prishtinë.

Kujtojmë se ditën e djeshme u arr*stuan katër anëtarët e tjerë të grupit, mes tyre 3 fëmijë.

Ngjarja që tr0nditi mbarë Kosovën dhe Shqipërinë ka shkaktuar neveri te opinioni publik, teksa janë paralajmëruar protesta.

Sipas den0ncimit të së miturës, grupi prej pesë personave e kanë marrë me dhunë të miturën në makinë, më pas e kanë rrahur dhe përdhunuar njëri pas tjetrit.