Donaldi dhe Bora darkë romantike në Prishtinë, Beatrix i “përshëndet” me gishtin e tretë: Kurrë mos ndiq një k….

9 muaj më parë
Donaldi dhe Bora darkë romantike në Prishtinë, Beatrix i “përshëndet” me gishtin e tretë: Kurrë mos ndiq një k….

Ndarjet, bashkimet, tradhtitë mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt janë kthyer në telenovelën e vitit.Historia e tyre mori një vëmendje të madhe në periudhën e “Big Brother Vip” dhe vazhdon edhe sot të ndiqet.

Së fundmi bënë xhiron e rrjetit disa foto ku dukeshin moderatorja dhe aktori duke darkuar në një restorant në Prishtinë.

Donaldi dhe Bora darkë romantike në Prishtinë, Beatrix i “përshëndet” me gishtin e tretë: Kurrë mos ndiq një k….

Ndonëse me kapele u munduan të fshiheshin, nuk ia dolën duke qarkulluar tashmë me shpejtësi në internet. Këto imazhe sigurisht nuk i shpëtuan as Beatrix Ramosajt, e cila është pala e tretë në këtë histori.

Ajo ka reaguar në mënyrën e saj duke ndarë një video me trendin e famshëm të TikTik “Mask Off Challenge.” Fraza “mask off” është një referencë për heqjen e një fasade dhe zbulimin e së vërtetës nën të.

Në zërin e përdorur nga Trixa dëgjohet të thuhet nder te tjera: “Ndiq një çek (parash), kurrë mos ndiq një k….”.SHIH VIDEON

Këngëtarja e ka shoqëruar videon edhe me gjeste duke treguar gishtin e trete me një qeshje ironike, si për të treguar se nuk i intereson më.