Donaldi ka një dhuratë për fansat në ditën e tij të lindjes

1 muaj më parë
Donaldi ka një dhuratë për fansat në ditën e tij të lindjes

Donald veshaj vijon të jetë një ndër personazhet më të ndjekur të showbizzit edhe pak daljes nga shtëpia e Big Brother.

Tresha Trixa-Donald-Bora vijon të jetë i diskutueshëm, pasi ditëlt t efundit po qarkullojnë disa foto e video ku Bora ka ruajtur një video të Donaldit teksa përqafon trixën.

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Donaldi, vijoi lidhjen e tij me Borën. Ata janë parë së bashku në vend e të ndryshme, por ata nuk e kanl pranuar asnjëherë që janë rikthyer.

Pas daljes nga shtëpia ai i dedikoi Borës edhe këngë (në fakt nuk përmendi emra, por çdo detaj në këngë linte të kuptohej se i dedikohej asaj).

Në datën 1 shtator ai ka ditëlindjen dhe në këtë ditë të shënuar ai ka përgatitur një surprizë për të gjithë fansat e tij.

Bëhet fjalë për një baladë me titullin ‘Hesht’. Sigurisht të gjithë jemi kuriozë se për çfarë do të flasë tashmë Don Don-i pasi nderi tani e kemi parl duke bërë këngë të dedikuara jetës së tij personale.
Një baladë do të vijë shumë shpejt, ndërsa fansat u bënë kuriozë të mësojnë sa më parë për çfarë flet.

Donaldi ka një dhuratë për fansat në ditën e tij të lindjes