E nxehtë dhe tërheqëse, vajza e Majlinda Bregut tregon format trupore perfekte me bikini

3 muaj më parë
E nxehtë dhe tërheqëse, vajza e Majlinda Bregut tregon format trupore perfekte me bikini (FOTO)

Vajza e ish-ministres dhe ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda, ndiqet nga shumë persona në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht poston foto nga jeta e saj e përditshme dhe padyshim është një yll i vërtetë,

Format e saj trupore janë perfekte dhe çdo kush i ka zili e kjo është një nga arszet se përse ka aq shumë ndjekës, përveç faktit se është vajza e një figure publike si Majlinda Bregu.

Së fundmi ajo ka postuar një disa foto në rrjetin e saj social Instagram, ku shfaqet mjaft provokuese dhe në formë perfekte fizike. Me sa duket ajo po shijon rrezet e diellit në këto ditë pushimi.

E nxehtë dhe tërheqëse, vajza e Majlinda Bregut tregon format trupore perfekte me bikini (FOTO)

Pak kohë më parë në një intervistë televizive ajo është shprehur se pavarësisht pamjes së sj fizike, ajo nuk synon të bëhet modele, ose të jetë pjesë e pasarelave të modës. Ajo gjithmonë qëndron në kontakt me ndjekësit e saj pasi herë pas here relizon pzetësor ku iu përgjigjet pyetjeve të tyre. Kohë më parë kur prej komentueseve e pyetise çfarë ka bërë në jetë përveç fotove që poston në rrjetet sociale, jo me pak ironi Kejda shprehej se ka jetuar.

“Kam qesh, kam qarë, kam bërë shoqëri, ka udhëtuar, kam ngrënë fërgesën e nonës, kam fjet gjumë, dhe dikur mes këtyre kam shkrep dhe ndonjë foto”, shkruante Kejda në përgjigjen e saj.

Ndërkohë që një tjetër ndjekës e ka ngacmuar atë se sa e mërzitshme është që në jetë ti kesh të gjitha gati, teksa Kejda përgjigjet se ajo nuk e ka aq në terezi sa duket, pasi nga shkolla te jeta e përditshme, gjithçka e bën vetë.

”Ça kam gati psh? Se unë mëngjesin kur zgjohem e bëj gati vetë, shkollën se kam gati, do e marr vetë. Ndonjë biznes nga familja nuk di që ta kem dhe punën nesër gati, kështu që ky term është i gabuar”, shkruante ajo.