E trishtë! Nëna humb jetën para syve te femijës 4-vjeçar

7 muaj më parë
E trishtë! Nëna humb jetën para syve te femijës 4-vjeçar

Ditët e fundit redaksia jonë ka reportuar shumë raste ku njerëz nga vende të ndryshme të botës të cilët kanë humbur jëtën teksa kanë qënë duke notuar,një rast i tillë është raportuar sot në Naxos,në zonën e Plakas,Greqi.

Një grua e pajetë është nxjerr nga një pishinë.E ndjera,36-vjeçe,banore e ishullit,ishte futur në pishinë dhe më pas aty ishte nxjerrë e vd*kur.

V*ktima ka qënë bashkë me fëmijën e saj të vogël në pishinë. Kur ambulanca mbërriti ne vendngjqarje ishte tepër vonë sepse gruaja kishte ndërruar jetë.

E gjithë ngjarja ndodhi para syve të fëmijës 4-vjeçar, i cili aktualisht ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe është dërguar drejt e në komisar/atin e Naxosit.

Sakaq bashkëshorti është në gjendje shoku, kjo për shkak se ai nuk e priste këtë tr*gjedi, pikërisht në ditën e tyre të pushimit.

Deri më tani, hetimet e policisë nuk kanë zbardhur shkakun e vdekjes së 36-vjeçares.Dihd