Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Beatrix merr vëmendjen e të gjithëve me komentin EPIK

3 muaj më parë
Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Beatrix merr vëmendjen e të gjithëve me komentin EPIK

Çifti i njohur, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po shijojnë pushimet e tyre të para në Turqi. Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku kanë ndarë herë pas here foto dhe video të ndryshme.

Mirëpo, ai ç’ka ka tërhequr më shumë vëmendje është një koment i Beatrixës, e cila ka zgjuar dyshime. “He rrusha, DJ Dagz – Einxhel, si kaluat mbrëmë? BEBEEEE BEBEE BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”, ka shkruar këngëtarja duke e shoqëruar me disa emoji të qeshurave.

Ajo ka përdorur vargje të këngës “Bebe” të Era Istrefit dhe kaq mjaftoi që të ngriheshin dyshimet se mos dyshja do të bëhen prindër.

Einxhel dhe DJ Dagz prindër për herë të parë? Beatrix merr vëmendjen e të gjithëve me komentin EPIK

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, moderatorja Einxhel Shklira tha se aktori Donald Veshaj kishte marrë famë prej historisë së dashurisë me moderatoren Bora Zemani.Dhe me sa duket kjo është arsyeja se përse Einxhel Shkira ende ironizon Donald Veshajn dhe emisionin e tij, për të treguar se kishte të drejtë.

Moderatorja nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale këto kohë, por është rikthyer ditën e djeshme me energji të plota dhe duket se ka patur shumë për të thënë.

Mes tyre edhe një ironi për Donaldin.Moderatorja ka shkruar një status në të cilin shprehet: “Sa më pëlqejnë ato moderatoret që në 12917 puntata flasin vetëm për vete. Ky është stili i moderimit ‘a doni më për Belulin’.”.