Enca e thotë troç: Sa herë që një ku*vë e qelbur flet për mua, burrat e tyre më luten mua

6 muaj më parë
Enca e thotë troç: Sa herë që një ku*vë e qelbur flet për mua, burrat e tyre më luten mua

Këngëtarja e njohur Enca shpesh e gjen veten në qendër të vëmendjes, por jo gjithmonë për muzikën. Fotot e saj provokuese gjenerojnë shumë komente, të cilat përvec atyre pozitive, ndodh edhe të mos jenë të tilla.

Prej vitesh ajo është pjesë e showbizzit, madje edhe kur nuk është aktive në tregun muzikor, apo me koncerte gjithmonë flitet për të pasi Enca di të provokojë më së miri, imagjinatën e njerëzve ehe përmes fotove që ajo poston në rrjetet e saj sociale.

Prej disa kohësh ajo ka marrë nënshtetësinë në Dubai dhe është banore rezidente atje. Në një intervistV ajo ka deklaruar se ka gjetur veten në atë vend dhe se ndihet shumë mirë, madje ajo foli publikisht edhe pas rastit ‘Dubai Porta Potty’, ku u përfol shumë se mund të ishte e përfshirë.

Krahas gjithë zhurmës dhe dyshimeve që Enca ngre herëpas here, me sa duket nga një postim i saj i fundit në instagram, ajo është mërzitur nga fjalët e njerëzve dhe etiketimet që ata i bëjnë.

Përmes një Instastory ajo shkruan “Sa herë që një ku*vë e qelbur flet për mua, burri/dashnori/i dashuri i saj është në mesazhet e mia, duke mu lutur t’i ulem në fytyrën e tij. Përulni veten qelbësira, përpara se unë ta bëj”, shkruan Enca në një story.

Enca e thotë troç: Sa herë që një ku*vë e qelbur flet për mua, burrat e tyre më luten mua

Një postim që duket se thumbon këdo që e gjykon nga rrjetet sociale, po mos vallë qëllimi i vërtetë të marrë vëmendje për shkak se nuk po bën më aq bujë me projektet? Mbetet për të pritur ndonjë tjetër reagim nga Enca atëherë…