Erion Braçe në “Big Brother Vip”?

7 muaj më parë
Erion Braçe në “Big Brother Vip”?

Ju kishte shkuar ndonjëherë mendja që Erion Braçen ta shikonit në një reality show?

Arbana Osmani duket se ka pasur dëshirë që ta kishte zëvendëskryeministrin pjesë e “Big Brother Vip”. Sigurisht jo si konkurrent, por si opinionit.

Politikani ka zbuluar gjatë intervistës se ka patur një komunikim me moderatoren e dashur për publikun.

“Nëse do të ftonin të ishe pjesëmarrës në “Big Brother Vip” do të pranoje?”, e pyet Adi.

“Jo, jo, madje më vjen për të qeshur, pasi kam patur një komunikim me Arbanën dhe më ftoi të isha opinionist”, u përgjigj Braçe, i cili kishte refuzuar ftesën.

“Ky po që është lajm i ditës”, tha Adi.

Ndërkohë kujtojmë se ende nuk dihet asgjë për opinionistin, por konkurrentët VIP-a po zbulohen pak e nga pak. Arbana Osmani ka treguar më herët se “Big Brother Vip” do të jetë në ekranin e Top Channel dy herë në javë, të martën dhe të premten.