Festë e madhe për ditëlindjen e Sarës, Ledrit i bie torta nga duart (video)

8 muaj më parë
Festë e madhe për ditëlindjen e Sarës, Ledrit i bie torta nga duart (video)

Sara Hoxha festoi ditën e djeshme 30 vjetorin e lindjes. Ajo organizoi një super festë me personazhe të njohur VIP si Ylli Liamani, Dhurata Dora, Sara dhe Lori Hoxha, Lumi B, Ardian Bujupi e shumë të tjerë.

Në festë ka ndodhur dhe një incident i vogël, por që në fakt është pritur me shumë të qeshura. Ledri ka rrëzuar në tokë tortën e ditëlindjes së Sarës, teksa po e çonte drejt saj.

Më pas torta është zëvendësuar nga një tjetër dhe festa ka vazhduar normalisht. Videon e këtij momenti mund ta shikoni më poshtë SHIKO VIDEON

Ai ka futur vetë tortën teksa në sfond ishte kënga e ditëlindjes dhe ja ka hedhur para këmbve duke bërë sikur është penguar. Sara fillimisht është habitur ndonse nuk e ka dhënë veten dhe ka përqafuar reperin.

Por menjëherë pas kësaj, ka ardhur kamarieri që ka sjellë tortën tjetër. Ndonëse ky moment ka shkaktuar të qeshura tek të ftuarit duket se Sarës i ngriu gjakun.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, shkroi Ledri duke postuar dhe dy foto nga festa ku shihet se i ka dhuruar Sarës një buqetë të madhe me lule.