Fifi fshin të gjitha fotot në rrjetet sociale, edhe ato me Adisin!

7 muaj më parë
Fifi fshin të gjitha fotot në rrjetet sociale, edhe ato me Adisin!

Filloreta Raçi-Fifi ka fshirë të gjitha postimet në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja e njohur ndiqet nga rreth 740 mijë ndjekës, të cilëve u servon vazhdimisht pamje nga angazhimet e saj muzikore por edhe përditshmëria.

Fifi fshin të gjitha fotot në rrjetet sociale, edhe ato me Adisin!

 

Momentalisht në Instagramin e saj figuron vetëm një foto dhe arsyeja si duket është kënga e saj e re.

“Vëmendje 01.11.2022” ka shkruar Fifi dhe nuk dihet nëse ky është titulli i projektit.

Fifi fshin të gjitha fotot në rrjetet sociale, edhe ato me Adisin!