Fituesi i Big Brother konfirmon lidhjen e dashurisë

10 muaj më parë
Fituesi i Big Brother konfirmon lidhjen e dashurisë

Ish banori dhe fituesi i “Big Brother Albania” i sezonit të tetë, Vesel Kurtishaj është shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjete sociale edhe vite pasi u tërhoq nga jeta publike.

Së fundmi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai ka konfirmuar edhe lidhjen e dashurisë.

Ai ka publikuar një fotografi me këngëtaren kosovare, Frosina Muji, postim të cilin e shoqëroi me një emoji zemër.

Shihni më poshtë postimin e tij të plotë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesel Kurtishaj (@veselkurtishaj)