Ishte gati të braktiste fëmijët? Ish-truproja zbulon “sekretet” e Princeshë Dianës

7 muaj më parë
Ishte gati të braktiste fëmijët? Ish-truproja zbulon “sekretet” e Princeshë Dianës

Truproja e Princeshës Diana Ken Wharfe ka zbuluar se si Princi William dhe Princi Harry kujtojnë fëmijërinë e tyre plot argëtim dhe gjejnë frymëzim për rritjen e fëmijëve të tyre.

Truproja, e cila u bashkua me autorin Ross Coward për të shkruar Diana: Duke kujtuar një princeshë, përpara 25 vjetorit të vdekjes së saj, shikon prapa në edukimin e djemve të saj nga Diana dhe se si ajo u përpoq të rrënjoste tek ata një ndjenjë rregulli.

“Edhe pse djemtë kishin dado, ajo ishte nënë dhe ishte gjithmonë me ta në çerdhen e tyre ose i sillte në kuzhinë për mëngjes”, shkruan Ken, e cila ka punuar me Princeshën e Uellsit nga viti 1988 deri në 1993, ku ata duhej të qëndronin në radhë. . për të udhëtuar si gjithë të tjerët, në autobus dhe metro të Londrës, dhe në bare dhe restorante”, shtoi ai.

Megjithatë, Kevin Wharfe raportoi: “Ajo madje i çoi djemtë në M&S për të blerë salsiçet e preferuara të William, të cilat u duken magjepsëse, por Charles nuk mund ta kuptonte sepse ata kishin kuzhinierët më të mirë në Kensington Palace”.

Ken shtoi: “Harry dhe William shikojnë fëmijërinë e tyre me shumë mall dhe duket se po bazohen në përvojat që Diana u dha atyre për të formuar edukimin e tyre. George, Charlotte dhe Louis po stërviten në të njëjtën mënyrë si William…

Ata po shijojnë jetën familjare në një pushim veror me kova në plazhet e Norfolk, ndërsa Harry dhe Meghan janë parë duke shëtitur Archie dhe qenin e familjes ?? plazh pranë shtëpisë së tyre në Kaliforni.