Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)

9 muaj më parë
Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)

Fotot e meposhtme e vertetojne me se miri se sozite ekzistojne. Fansat kane mundur te dallojne ngjashmerine midis personazheve te njohur te ekranit.

Era Rusi dhe Olta Gixhari Era ka treguar shpesh se e ngaterrojne me Olten. Nje person i kishte shkruar Eres duke e ngaterruar me aktoren teksa kjo e fundit ishte ndodhur ne nje bar. Te dyja vajzat kane bere edhe nje set fotografik sebashku.

Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)

Rezarta Shkurta dhe Afroviti Goge Rezarta dhe Afroviti nuk kane lidhje me njera tjetren pasi njera eshte biznesmene e tjera modele por ngjajne shume.Ne lajmet per Rezarten jane perdorur shpesh fotot e Arfrovitit.

Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)

Xhensila Myrtezaj dhe Egli Tako Partnerja e Olsi Bylykut dhe kengetarja e njohur Xhensila Myrtezaj ngjajne shume me njera tjetren. Ne nje foto te publikuar ku shfaqeshin dy bukuroshet, vihej re ngjashmeria e madhe mes tyre.

Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)

Elvana dhe Jonida Ngjashmeri te medha me njera-tjetren ka edhe dy artistet. Elvana dhe Jonida duken si binjake dhe ky fakt permendet shpesh.

Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)

Xhemi Shehu dhe Ira Seferi Fansat u habiten kur pak kohe me pare moderatorja Xhemi Shehu dhe bashkeshortja e Gaz Pajes postuan nje foto se bashku. Dy bukuroshet ngjajne shume dhe fansat filluan te pyesnin mos vajzat ishin motra.

Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)

Kristina Baki dhe Adrola Dushi Modelet e njohura kane edhe nje ngjashmeri ne tipare pervecse nje bukuri te rralle.

Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)