Klea Huta kërkon divorcin me Elgit Dodën: “Ose firmos këtë letër, ose…”

1 vit më parë
Klea Huta kërkon divorcin me Elgit Dodën: “Ose firmos këtë letër, ose…”

Klea Huta dhe Elgit Doda konsiderohen nga shumë njerëz si një nga çiftet më të ëmbla shqiptare, por paraqitja e tyre e fundit televizive duket mos të ketë qenë me kaq sheqer.

Çifti do jetë i ftuar në emisionin “Më lër të flas” të premten, teksa emisioni është regjistruar më herët këtë javë dhe kjo duket nga fakti se videoja promo është shpërndarë paraprakisht.

Donaldi dhe Romeo kanë publikuar promon në rrjetet sociale, ku mes të tjerash paraqitet edhe Klea duke kërkuar divorcin me disa letra në duar.

“Sot kam sjellë letrat e divorcit. Dhe nëse nuk e nënshkruan letrën, rri me mua”, thotë Klea në videon në fjalë dukshëm me shaka në efekt të emisionit që është komik.

Megjthatë, se si ka vijuar më tej situata mes tyre do e shohim të premten. Nuk diskutohet se do jetë një nga emisionet më të bukura, sepse Elgiti dhe Klea janë miq të ngushtë me vëllezërit Veshaj.

Presim me padurim për t’i parë. Emisioni transmetohet të premten në ‘prime time’ dhe është aktualisht emisioni më i ndjekur në Shqipëri. Vëllezërit aktorë nga Vlora dinë të fitojnë bujë.