Kot nuk thonë se dashuria nuk njeh moshë, zbulohet detaji i interesant për Megi Pojanin dhe Endri Çekiçin

8 muaj më parë
Kot nuk thonë se dashuria nuk njeh moshë, zbulohet detaji i interesant për Megi Pojanin dhe Endri Çekiçin

Megi Pojani është shumë aktive në Instagram ku ndan çdo gjë nga jeta e përditshme. Ndërsa, përsa i përket jetës private, Megi është treguar gjithmonë hermetike. Mirëpo këtë herë gjërat kanë ndryshuar.

Prej disa ditësh tashmë Megi Pojani dhe Endri Çekiçi po përfliten se janë në një lidhje. Detaje të shumta nga fotot e aktores dhe futbollistit në Instagram konfirmojnë dyshimet e ngritura.

Por këtë detaj është e sigurtë që nuk e keni vënë re rreth çiftit të ri. Nëse bëjmë një kërkim të thjeshtë në internet, do të shikojmë që Endri është më i vogël në moshë se Megi.

Aktorja është dy vite më e madhe se futbollisti i Kombëtares. Mesa duket edhe në këtë rast vlen shprehja që “dashuria nuk njeh moshë”.

Dyshja është duke kaluar bashkë pushimet dhe nuk mungojnë fotot e shumta në rrjetet sociale, po ashtu komentet dhe reagimet e ndjekësve kanë qenë nga më të ndryshmet.

Megjithatë Endri duhet t’i shfrytëzojë mirë këto ditë pushimi që ka në dispozicion, pasi do i duhet të rikthehet në stervitje te Konyaspor dhe të jetë gati për ndeshjet e Conference League.