Lajm i trishtë/ Këngëtari i njohur turk aks*dentohet, brenda veturës ishte dhe e bija

1 muaj më parë
Lajm i trishtë/ Këngëtari i njohur turk aks*dentohet, brenda veturës ishte dhe e bija

Këngëtari i njohur turk, Ibrahim Tatlises është aksidentuar mëngjesin e sotëm në Bodrum. Mediat turke raportojnë se ai ka mbetur i mbyllur në makinë, por deri tani nuk raportohet për l*ndime në trupin e tij.

Në makinë gjithashtu ka qënl edhe vajza e tij, e cila ka qënë ajo që ka pësuar l*ndimet më të shumta dhe për pak sa nuk ka humbur jetën. Vajza e Ibrahim Tatlises ka pësuar një aksident, i cili pothuajse nuk i morri jetën.

Dilan Çitaku pësoi aksident në rrugët e qytetit të Stambollit pasi humbi kontrollin mbi veturën.

E gjithë kjo ndodhi kur bukuroshja ishte duke vozitur me shpejtësi të madhe dhe rrugët e Stambollit ishin të lagura si pasojë e rënies së shiut të pandërprerë.

“Jeta e njeriut me të vërtetë është e lidhura me sekondat. Për një moment mendova se vetura nuk do të ndalet. Jam fatlume që nuk e g*odita askënd dhe shpëtova lehtë”, tha pas aks/dentit bukuroshja turke.

Ndryshe, këngëtarja 27-vjeçare e ka marr mbiemrin e nënës, e cila thuhet se ka prejardhje shqiptare, Isil Çitaku.