Larg trupit perfekt që ka sot, Bora Zemanit i publikojnë foton që nuk do donte ta shihte njeri

1 vit më parë
Larg trupit perfekt që ka sot, Bora Zemanit i publikojnë foton që nuk do donte ta shihte njeri

VIP-at e tjerë nuk duhet të mërziten, por Bora Zemani është padyshim personazhi i momentit në shoëbizin shqiptar prej muajsh të tërë.

E ndërsa të gjithë janë të fokusuar për të ndjekur hap pas hapi marrëdhënien e saj me Donaldin, Bora Zemani e ka mendjen tek puna dhe biznesi.

Bora ka një markë veshjesh dhe herë pas here publikon foto të koleksioneve të fundit, teksa bien në sy pozat me bikini ku Bora duket perfekte.

Krahas shkëlqimin në Instagram, faqja “Vipat në realitet”, ka publikuar një foto të moderatores pa filtra, Photoshop ose make up dhe diferenca është mjaft e madhe në fakt.

Larg trupit perfekt që ka sot, Bora Zemanit i publikojnë foton që nuk do donte ta shihte njeri

Javen e kaluar në “Më lër të flas” Donaldi solli versionin e tij të këngës së Semit “Mos u kthe”, e cila është dedikim për historinë me Borën.

Donaldi kishte shkruar një tekst ku shprehej e gjithë dashuria e tij për moderatoren, madje përmendej dhe martesa. Gjërat mesa duket janë bërë shumë serioze.