Leku bën të vetën! Brad Pit ‘zë’ të dashurën 27 vite më të re

7 muaj më parë
Leku bën të vetën! Brad Pit ‘zë’ të dashurën 27 vite më të re (FOTO)

Brad Pitt dhe Emily Ratajkowski kanë ndezur thashethemet për romancë pasi një burim pretendon se dy yjet janë parë bashkë. Mësohet se 58-vjeçari dhe 31-vjeçari janë parë duke drekuar së bashku në Paris.

Spekulimet u intensifikuan pasi të dy u panë më pas të kapur për dore në Nju Jork. Sipas një burimi, Pitt së fundmi është parë për darkë me Ratajkowski.

Burimi pohoi: “Thashethemet thonë se Brad Pitt ka një zonjë të re në jetën e tij. Kohët e fundit u lidha me një kuzhinier nga një restorant shumë i bukur parizian dhe ai më tha se Brad kohët e fundit kishte darkuar në një dhomë private me të. Modelja tha se ishte atje për orë të tëra.”

Leku bën të vetën! Brad Pit ‘zë’ të dashurën 27 vite më të re (FOTO)

Më vonë, në historinë e Deux Moi në Instagram, një përdorues kërkoi ndonjë përditësim për romancën e tyre të përfolur, me llogarinë duke u përgjigjur: “Djema, unë me të vërtetë mendoj se Brad Pitt dhe Ratajkowski po takohen”.

Ratajkoëski, e cila është e martuar me producentin e filmit Sebastian Bear-Mcclard që nga viti 2018, fillimisht ndezi thashethemet se ajo nuk ishte më me Mcclard pasi u shfaq në publik pa unazën e saj të martesës.

Nuk kaloi shumë kohë dhe një burim tha se çifti, i cili ka djalin Sylvester Apollo, po divorcohej, ndërsa një burim tjetër tha se çifti po ndahej sepse Mcclard ishte një “mashtrues”.