Loredana ka një këshillë për veten, por nuk e zbaton kurrë!

6 muaj më parë
Loredana ka një këshillë për veten, por nuk e zbaton kurrë!

Loredana Yefi është një ndër reperet më të njohura në Shqipëri. Vit pas viti ajo po sjell hite që njihet nga publiku i gjërë shqiptar, por edhe ai gjerman.

Shpesh ajo përflitet për stilin e saj të jetesës dhe dukjes e saj mjaft cool. Gjithmonë vishet me një stil të veçantë e disi ‘street style’, i cili pëlqehen shumë nga fansat e saj.

Ajo është nënë e një vajze Hannës, por ndonjëherë edhe ajo gabon. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet duke tzmosur një cigare. Si mbishkrim ajo këshillon veten ‘Stop smonking Lor’, duke i kërkuar vetes që të ndalojë së piri duhan por me sa duket ende nuk e ka vënë në zbatim këtë këshillë.

Loredana ka një këshillë për veten, por nuk e zbaton kurrë!

pak kohë më parë u përfol se Lori ishte mollë sherri mes Mozzik dhe Noizy, pasi Mozzik fshiu nga Youtube bashkëpunimin me reperin, pak kohë pasi Noizy publikoi projektin më të ri me Lorin.

Gjithsesi ky keqkuptim u sqarua nga Noizy gjatë një intervite që ai dha në Kosovë në kuadër të ‘Alpha Show’, ku tregoi se mosmarrëveshjet me Mozzik lidhen me çështje moskorrektësie në punë dhe në bashkëpunimet e tyre.