Marinela e “Love Story” me deklaratë të turpshme ndaj Rudina Magjistarit: A të dhje….

1 vit më parë
Marinela e “Love Story” me deklaratë të turpshme ndaj Rudina Magjistarit: A të dhje….

Ish-konkurrentja e “Love Story” ka reaguar në rrjetet sociale kundër moderatores Rudina Magjistari pasi sipas saj ajo nuk ka pranuar ta marrë në emision.

Në një video live në rrjetin social Tik-Tok, Marinela ndau me ndjekësit e saj një histori të ndodhur para 3 vitesh. Sipas saj ajo kishte kërkuar që të shkonte në emsionin e Magjistarit dhe kjo e fundit nuk e ka pranuar.

Por më vonë Marinela shprehet se pasi u bë pjesë e “Love Story” i ka ardhur një ftesë për të shkuar në emisionin “Rudina”, të cilën ajo e ka refuzuar.

“Më ftoi Rudina Magjishtari. Tani do t’ju tregoj një histori. Para 3 vitesh isha në një intervistë në një television, doja të ngrihesha të hapja studion time në Tiranë, edhe më ftoi ajo edhe më nxori pa lekë.

Thashë epo mirë, me thënë të drejtën jam njeri shumë i thjeshtë edhe thashë të dal edhe te Rudina. Edhe i thashë mikeshës time, fol edhe me Rudinën që të dal edhe të Rudina se kam qenë te “Star Academy”. Kam qenë dikushi, kam harxhuar 10 milionë lekë më shumë…

Rudina Magjistari: “Nuk e pranojmë këtë.”. A të dhjef… para tre vitesh. Tani kur isha në “Love Story” unë më vjen mesazhi: Jam Xhulia, përshëndjetje je e ftuar tek emisioni i Rudina Magjistari. I thashë jam e zënë te biznesi im, nuk vij. Nuk i shkova dhe nuk do t’i shkoj kurrë Rudina Magjistarit.”- shprehet Marinela gjatë videos.