Ndërkohë që Iliri po e digjte në dasëm, ja çfarë po bënte “vëllai” i tij Sabian (foto)

1 vit më parë
Ndërkohë që Iliri po e digjte në dasëm, ja çfarë po bënte “vëllai” i tij Sabian (foto)

Dje të shtunën balerini Ilir Shaqiri është martuar me Emanuelën me një dasmë përrallore të organizuar buzë detit në zonën e plazhit në Durrës, në një super ceremoni.

Në dasmë nuk kanë munguar ish-banorët e “Big Brother VIP” si Arjola Demiri, Sheila Haxhiraj, Ardit Çuni, Meridian Ramçaj, Valon Krasniqi, Arbër Sulstarova por asnjë shenjë e Sabianit.

Ndonëse mes Ilirit dhe Sabianit lindi një miqësi e ngushtë në “Big Brother VIP”, aq sa e quanin njëri-tjetrin vëllezër, këngëtari nuk ka qenë i pranishëm në ditën e madhe të Ilirit.

Ndërkohë që Iliri po e digjte në dasën e tij, Sabiani ndodhej në Vlorë, nga ku ka publikuar një foto me të birin. Vallë ç‘mund të ketë ndodhur mes tyre?

Ndërkohë që Iliri po e digjte në dasëm, ja çfarë po bënte “vëllai” i tij Sabian (foto)

Edhe pse kur të dy janë pyetur në intervistë për marrëdhënien mes tyre  e kanë anashkaluar këtë pyetje, duke mos folur drejtpërdrejt, duket se mes tyre ka një krisje të madhe për të mos thënë një prishje njëherë e mirë e miqësisë.

Arsyet i dinë vetëm ata dy dhe është e kot të aludojmë, por koha ka treguar që miqësitë e krijuara brenda një formati si BBV janë thjesht një flluskë sapuni.