Nga kafja në motel, 26-vjeçarja den0ncon të dashurin nga Kosova: Sa u futëm donte të më prekte…

7 muaj më parë
Nga kafja në motel, 26-vjeçarja den0ncon të dashurin nga Kosova: Sa u futëm donte të më prekte…

Një 26-vjeçare shqiptare ka denoncuar një djalë nga Kosova pasi shkoi në motel me të. E reja është shprehur para bluve se ai e ngacmoi s*ksualisht.

Vendi për të cilën pretendohet se ka ndodhur epsodi i ngacmimit nga ana e vajzës, është në një motel në fshatin Vragoli të Fushë-Kosovës.

26-vjeçarja ka deklaruar se pasi kanë shkuar në motel, ai ka tentuar ta prekë pa dëshirën e saj në pjesët intime.

Ajo më pas u largua nga moteli dhe e raportoi rastin në p0lici.

E reja do t’i nënshtrohet ekzaminimit mjekësor ndërsa djali është shpallur në kërkim.

Çifti kishin nisur një lidhje dhe vajza kishte shkuar disa herë për vizitë në Kosovë tek djali.