Ngjajnë shumë! Jonida Maliqi poston foton e motrës, e uron për ditëlindje: Kështu të pafsha gjithmonë!

7 muaj më parë
Ngjajnë shumë! Jonida Maliqi poston foton e motrës, e uron për ditëlindje: Kështu të pafsha gjithmonë!

Jonida Maliqi ka treguar gjithmonë se ka një lidhje të veçant me familjen e saj. Ajo shoesh ndan fotografi të familjarëve të saj ku shfaqen mjaft të gëzueshëm.

Por në veçanti ajo ka një lidhje mjaft tëngushtë me motrën e saj, e madje në intervista të ndryshme Jonida është shprehur se ajo janë të pandashme.

Jonida ka postuar në Instagram një foto të së motrës, e cila jeton në Greqi dhe i ka bashkangjitur disa fjalë tepër të ndjera.

“Kështu qofsh përherë e bukura ime, e qeshur dhe e realizuar. Vitet ikin por ti ke stopuar në rini të përjetshme sepse energjia jote nuk shteron kurrë.

Të dua shumë dhe më mungon pa masë.❤️‍🔥U bëfsh 100 vjeç motër!”, ka shkruar Maliqi krahas imazhit.

Kujtojmë që motrat ndonëse kanë një diferencë të madhe në moshë, kanë marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën.