”Një mami e nxehtë si Ilda Bejleri”/ Moderatorja lë ‘gojëhapur’ ndjekësit me format trupore pas shtatëzënisë

7 muaj më parë
”Një mami e nxehtë si Ilda Bejleri”/ Moderatorja lë ‘gojëhapur’ ndjekësit me format trupore pas shtatëzënisë

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri pak kohë mori statusin e nënës, pasi jeta e saj u ndriçua me një vajzë të vogël. Siena e vogël erdhi në jetë në datën 8 Gusht, por kjo nuk e ka penguar moderatoren bukuroshe të vijojë të kurojë veten e saj.

“Nga dashuria me dashuri. Siena jonë është këtu”, shkroi moderatorja. Së fundmi ajo ka ndarë disa foto në rrjetet e saj sociale ku shfaqet mjaft në formë edhe pse ka vetëm dy javë që ka sjellë në jetë një fëmijë.

“Mami e re në qytet”, ka shkruar ajo krah fotove, ku ka marrë komente të shumta pozitive. Nënat e reja të cilat e ndjein atë ishin ato që dhanë më shumë komente pozitive, kjo çasi ato

”Një mami e nxehtë si Ilda Bejleri”/ Moderatorja lë ‘gojëhapur’ ndjekësit me format trupore pas shtatëzënisë ”Një mami e nxehtë si Ilda Bejleri”/ Moderatorja lë ‘gojëhapur’ ndjekësit me format trupore pas shtatëzënisë

Ilda Bjeleri gjithmonë është shquar për pamjen e saj të jashtme, por shpesh është bërë pjesë edhe e showbiyyit për ngjarje pak të pa këndshme. Pak kohë më parë portali prapaskenat shkruante se protagonist i shtatzanisë së moderatores është një biznesmen në hije, A. K., i dyshuar për pastrim masiv parash me personazhe të botës së kr/mit.

Biznesmeni po kalon një periudhë të ndërlikuar mes dashurisë së re dhe një krize familjare që i ka prodhuar pikërisht zjarri i padukshëm i kësaj dashurie.

Para se të takohej me Ilda Bejlerin, biznesmeni ishte në një romancë me blogeren e njohur të ekranit, bjonden…e cila ishte një nga shoqet më të ‘besuara’ të Ilda Bejlerit.