Orinda Huta kundër jetesës me vjehrrën dhe ja aryseja!

7 muaj më parë
Orinda Huta kundër jetesës me vjehrrën dhe ja aryseja!

Orinda Huta është shprehur kundër jetesës me vjehrrit në një shtëpi, e pyetur nga ndjekësit për këtë çështje. Moderatorja u shpreh se një jetesë e tillë do shkaktonte parehati teksa tregoi se edhe vjehrra e saj është kundër.

Orinda Huta kundër jetesës me vjehrrën dhe ja aryseja!

 

“Jam kundër. Edhe vjehrra ime është kundër,  nuk ka rehati për askënd nëse s’është në shtëpinë e vetë. Ndihmën më të madhe e marr nga ajo por e di që s’ka si qetësia e shtëpisë së vetë”, ka shkruar Orinda duke postuar një foto shumë të ëmbël me vjehrrën dhe të bijën.