Paparaci publikon foton e Pirro Çakos ma partneren 20 vite më të re dhe djalin e tyre 1-vjeçar

6 muaj më parë
Paparaci publikon foton e Pirro Çakos ma partneren 20 vite më të re dhe djalin e tyre 1-vjeçar

Pirro Çako, 55-vjeç, është një ndër këngëtarët dhe kompozitorët më të suksesshëm në Shqipëri dhe jashtë saj. Ai ka kompozuar shume këngë, por jetën e tij private e ka mbajtur larg mediave duke u treguar shumë i kujdesshëm.

Ai ka më shumë se një vit që është bërë baba i një djali të quajtur, Amadeus. Lajmi i ardhjes në jetë të djalit u mbajt në fshehtësi të madhe nga këngëtari.

Por ishin miqtë e tij të cilët ndanë lajmin e ardhjes në jetë të tij. Pirro u bë baba për herë të dytë pas 3 dekadash, pas djalit të madh të quajtur Anthony.

Paparaci publikon foton e Pirro Çakos ma partneren 20 vite më të re dhe djalin e tyre 1-vjeçar

Portali Story.al ka publikuar fotot e para të këngëtarit së bashku me djalin e tij të vogël, teksa po kalon një ditë të bukur me të dhe gruan e tij.

Pirro shihet duke e mbajtur në krahët e tij, teksa shëtisnin në oborrin e një hoteli të njohur në qendër të Tiranës.

Lidhja e dashurisë së tij u bë publike gjatë pjesëmarrjes në një darkë VIP, nga shoku i tij i ngushtë Ardit Gjebrea. Gruaja e tij punon si kancelare dhe është 20 vite më e re se ai.

Paparaci publikon foton e Pirro Çakos ma partneren 20 vite më të re dhe djalin e tyre 1-vjeçar