Pas asaj që lexoi, Aurela Gaçe vë duart në kokë dhe reagon siç di ajo: Jo desh vdi.qa…

1 vit më parë
Pas asaj që lexoi, Aurela Gaçe vë duart në kokë dhe reagon siç di ajo: Jo desh vdi.qa…

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka reaguar pas lajmeve se ka hequr dorë nga muzika. Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo shprehet se ka pasur thjesht një problem shëndetësor, i cili me është i përkohshëm.

Sa i përket gjendjes së saj, ajo tha se pas vizitave ka filluar të përmirësohet. Aurela Gaçe ironizoi gjithashtu të gjithë ata që e cilësuan statusin e saj të djeshëm, si tërheqje përfundimtare nga muzika.

“Sot në mëngjes jam zgjuar me disa lajme të tmer shme, jo heq dorë nga muzika, jo lajm i keq për muzikën jo desh vd qa, jo po vd.es. Edhe 20 vjet të tjera këtu më keni. Ishte thjesht një ngjirje, ju e kuptoni që edhe sportistët vriten ndonjëherë dhe marrin dy ndeshje pushim, apo jo?

Faleminderit për ata që janë futur në merak për shëndetin tim, jam shumë mirë, sot bëra një tjetër vizitë me doktoreshën dhe më tha që jemi në rrugë të mbarë, shërimi ka filluar. Shumë shpejt jam në skenë.

Ju lutem shumë, nesër do të nxjerr këngën e re, po nxjerr dy albume unë, se mos bëni gafë e nuk e nxirni.”- shprehet Gaçe një videon e postuar në Instagram, ndërsa krahas postimit ajo shkruan:

“Faleminderit ????. Jo nesër, por pasnesër del kënga e re, nga albumi i ri .  Ju duaaaaaaaa shumë të gjitheve që më keni dërguar mesazhe dashurie,pafund. Nuk e dija që isha kaq e mirë për ju???????Shihemi së shpejti”!