Pas zyshes, Ermal Mamaqi lëshon perlën e radhës: Na hëngsh…

8 muaj më parë
Pas zyshes, Ermal Mamaqi lëshon perlën e radhës: Na hëngsh…

Aktori dhe moderatori, Ermal Mamaqi me anë të një video të postuar në rrjetin social Instagram ka treguar se po punon për një tjetër film ku pjesë e tij do të jetë edhe aktori shqiptar me famë ndërkombëtare, Blerim Destani.

Në video, Ermali shfaqet duke i bërë fresk Blerim Destanit dhe madje i mban edhe çadrën. Por një komentues nuk e ka pritur aspak mirë këtë video dhe ka lënë një koment jo fort të këndshëm.

Ermali nuk ka e ka kaluar pa vënë re këtë koment, por i ka kthyer një përgjigje siç di vetëm aktori me humorin që e karakterizon dhe e ka bërë aq të dashur për publikun.

Pas zyshes, Ermal Mamaqi lëshon perlën e radhës: Na hëngsh…

“Nga Dubai je ti vlla”, i ka kthyer Ermali pas komentit, duke ju referuar skandalit që bëri namin, “Dubai porta potty”. Komenti i Ermalit shkaktoi të qeshura të ndjekësit e tjerë dhe sigurisht plot reagime pozitive.

Ermal Mamaqi ka treguar se ka një raport shumë të ngushtë me Ilir Shaqirin. Jo më kot, komediani ishte një ndër mbështetësit më të mëdhenj të balerinit gjatë kohës ishte pjesë e “Big Brother VIP”, ku dhe u shpall fitues.

Së fundmi, Ermali ka ndarë një video ku shihet me balerinin duke peshkuar. Iliri e ka treguar dhe më parë pasionin për peshkimin mirëpo ajo që bie në sy në videon që ka publikuar Ermali është rrengu që i ka bërë atij.Kjo ka bërë që balerini të shpërthejë në të shara.

“Desh i pushoi zemra burrit t’huj“, ka shkruar Ermali krahas videos shoqëruar me disa emoji duke qeshur.SHIKO VIDEON