Po xhironte me celular pasi dëgjoi brίtma, kap momentin kur burri hidhet nga ballkoni por kapet në ajër nga komshiu

6 muaj më parë
Po xhironte me celular pasi dëgjoi brίtma, kap momentin kur burri hidhet nga ballkoni por kapet në ajër nga komshiu

Komshia përballë pallatit nxori telefonin dhe Po xhironte me celular pasi dëgjoi brίtma dhe papritur kap momentin kur një burrë tenton të hidhet nga ballkoni por kapet në ajër nga komshiu.

Një video që të lë pa fjalë. Një burrë ka tentuar të hidhet nga kati i 11-të i një pallati, por falë ndërhyrjes së një fqinji ka mundur të shpëtojë.

Gjithçka filloi kur burri u pέrlesh me të dashurën e tij. Në fakt, sipas autoriteteve vendase , ai dyshohet se fillimisht ka tentuar ta hedhë nga ballkoni ( 36 metra i lartë ) por nuk ia ka dalë. Mirëpo, i ka shkaktuar lëndime trupore.

Me të dëgjuar brίtmat fqinjët dolën në ballkonin e pallatit dhe në atë moment burri u ngjit për tu hedhur.

Më pas një fqinj e ka tërhequr në momentin e fundit nga njëra dorë dhe me ndihmën e fqinjëve të tjerë e kanë tërhequr sërish lart.