Prej kohësh të ndarë, ish-e dashura provokon sërish Don Xhonin nëpërmjet shokut të tij

6 muaj më parë
Prej kohësh të ndarë, ish-e dashura provokon sërish Don Xhonin nëpërmjet shokut të tij

Edhe pse kanë disa muaj të ndarë, Ariana Lirey vazhdon të provokojë Don Xhonin.

Modelja ruse ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet me qenin e saj dhe këtë video e ka shoqëruar me këngën e një prej miqve më të mirë të Don Xhonit, Butrintit, ‘Si përpara’. Në tekstin e këngës të përzgjedhur nga ajo thuhet: “Shumë sene si kam kry, veçme të pa une n’sy e me t’pyt: A kemi mu dash na dy si përpara? A kemi mu dash na dy sikur n’ëndrra?”

Prej kohësh të ndarë, ish-e dashura provokon sërish Don Xhonin nëpërmjet shokut të tij