Prishet dasma, vjehrra kap nusen me dashnorin në dasmën e djalit të saj në tualet: E kam shok

6 muaj më parë
Prishet dasma, vjehrra kap nusen me dashnorin në dasmën e djalit të saj në tualet: E kam shok

Një dasmë në Akai u prish brenda një nate, konkretisht në natën të parë sepse ndodhi një skenë e pabesueshme Konkretisht, sipas pelop.gr , gjatë një dasme në Bashkinë Erymanthos, nusja është kapur në flagrancë me të dashurin e saj në tualetin e lokalit ku po zhvillohej festa.

Dhëndri është një burrë nga zona, ndërsa nusja nga Patras. Por ajo që askush nuk e dinte është se nusja kishte një lidhje paralele me Patrinos, i cili punon në fushën e fruta-perimeve dhe e tradhtonte burrin.

Në fakt, dhëndri e dinte për “miqësinë” dhe pranoi të ishte i ftuar si në ceremoninë e martesës ashtu edhe në pritjen, por nuk dinte se ishin çift mes tyre dhe kjo ishte aspak pozitive.

Nusja dukej shumë e lumtur dhe u argëtua duke kërcyer në dasmën e saj në një sallë banketi të njohur në zonë. Por në një moment, pas takimit me të dashurin e saj, ajo u gjend në tualet me të.

“Rreth orës 3 të mëngjesit e ka thirrur në tualet dhe sigurisht janë larguar veçmas”, tha për pelop.gr A.D, dëshmitar okular i ngjarjes. Por vjehrra prej kohësh kishte “dyshuar” se diçka e çuditshme po ndodhte me “më të afërt” dhe “ndonjëherë partnerin” e nuses dhe e ndoqi atë.

Priti pak, dhe befas futet në tualet dhe sheh “mikun” bashkë me nusen në një kontekst erotik ! Të njëjtat burime raportojnë se i dashuri është kapur nga dhëndri dhe një person tjetër duke i dhënë një mësim të mirë, ndërsa sigurisht çifti është çuar në divorc të nesërmen! Nuk dihet nëse nusja vazhdon lidhjen me të dashurin e saj të “dhuruar”. /abcnews.al/