Puthje dhe përqafime, Semi në krahët e reperit të njohur (video)

1 vit më parë
Puthje dhe përqafime, Semi në krahët e reperit të njohur (video)

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj ka publikuar rreth një orë më parë, projektin e saj më të ri muzikor. Këtë herë ajo ka bashkuar forcat me artistin nga Kosova, Ron Zaiti.

Kënga titullohet ‘All your lovin’ dhe është shkruar nga Dafina Zeqiri bashkë me Elinel, ndërsa muzika është punuar nga Deard Sylejmani.

Sa i përket klipit, Semi dhe Roni shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin. Ata nuk ngurojnë të shkëmbejnë puthje dhe përqafime, duke lënë të kuptohet se mes tyre mund të ketë edhe diçka më shumë përtej muzikës. Megjithatë gjithçka mbetet të konfirmohet.

Javën e kaluar ajo ishte e ftuar në “Më lër të flas”, ku tregoi se si është pajtuar me aktorin Donald Veshaj pas daljes nga Big Brother VIP, pasi dihet cfarë ndodhi mes tyre kur aktori u lidh me Beatrix Ramosaj.

E ftuar në “Më lër të flas”, Semi tha se kishte dëgjuar që Donaldi ishte keq dhe merrte medikamente e se i kishte shkruar ajo e para.

Semi: Po merr ilaçe më thanë. U bëra cik merak, pavarësisht të gjithave, e kam xhan këtë njeri. Donald Veshaj: Pastaj nuk pushoi telefoni…