Reperi tallet keq me Taynën: Mos e pyet më për…

7 muaj më parë
Reperi tallet keq me Taynën: Mos e pyet më për…

Reperi Fero së fundmi është liruar nga institucioni i vuajtjes së dënimit, kjo për shkak se pak kohë më parë ai kishte kryer një shkelje ligjore.

Pas daljes së tij ai shihet mjaft aktiv në rrjetet sociale, sidomos Instragram dhe Tik Tok, u ka postuar video e foto të ndryshme, të cilat janë bërë mjaft virale dhe kanë gjeneruar shumë komente.

Mirëpo edhe miqësinë e live-t me Kozakun ai nuk i paska harruar, pasi mbrëmjen e djeshme ata kanë realizuar një sfidë live, ku si gjithmonë Kozaku e ngacmoi me disa pyetje.

Dhe gjejeni se çfarë? Qenka dashur një live me Kozakun për të kuptuar se Fero paska një inat kundrejt Taynës dhe gjatë bisedës me Kozakun kjo u dukt fare haptazi.

”Sa është dobsu Tayna mor, 17 kile rob ësht bo”- shprehet Kozaku
”Ate s’duhet me e vet a ke ba naj muzik t’re, po a ke bo naj operacion t’ri”- ia kthenh Fero, duke thënë se Tayna ndryshe nga sa deklaronte në fllim në media e ka ndryshuar look-un e saj me disa operacione plastike.

Iu rikujtojmë se para 2-3 vitesh kur Tayna dilte në intervistat e saj të para, pamja e saj dukej goxha ndryshe, por nuk mund të themi se nuk ishte simatike. madje ajo deklaronte se i pëlqente vetja e saj ashtu siç ishte dhe se nuk kishte në plan të ndryshonte asgjë në paraqitjen e saj fizike.

Mirëpo fama me sa duket bën të vetën dhe këngëtarja ka blër disa pickime të cilat duken qartë, por që ajo asnjëherë nuk i ka pranuar.

Reperi tallet keq me Taynën: Mos e pyet më për… Reperi tallet keq me Taynën: Mos e pyet më për…