Rezarta Shkurta spiune ruse?! Këngëtarja sqaron gjithçka: Emri im i vërtetë nuk është…

7 muaj më parë
Rezarta Shkurta spiune ruse?! Këngëtarja sqaron gjithçka: Emri im i vërtetë nuk është…

rezarta Shkurta është një këngëtsare mjaft e njohur, por njëkohësisht mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo gjithmonë poston foto nga jeta e saj e përditshme, por shpesh bën edhe lojra me ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo publikoi një foto ku ka shkruar ”se ka ardhur momenti të regoj sekretin më të madh të jetës time”. Të gjithë ndjekësit u bënë kureshtar për atë që do të thoshte këngëtarja dhe reagimi ishte i menjëhershëm.

“Kam gjithë jetën që mbaj një sekret dhe më në fund e ndjej se ka ardhur momenti ta ndaj me ju. Unë nuk quhen Rezarta, emri im i vërtetë është Natasha from Russia”, vjen deklarata e papritur e Rezartës.

Gjithçka ka qënë një shaka, por dukshëm fjalët që ajo kishte shkruar në atë storz janë marrë shumë seriozisht saqë shumë portale i shpërndanë menjëherë, duke bërë aludime të ndryshme.

Pas reagimit të madh në rrjet, Rezarta ka postuar një tjetër story, ku sqaron se gjithçka ishte një lojë dhe se ajo ishte frzmëzuar nga situata aktuale me turistët e dzshuar si spiunë.

“Pjesa më qesharake është që shumica e ka besuar! Qetësohuni njerëz, nuk quhem vërtetë Natasha! Ishte një shaka frymëzuar nga lajmet e sotme për spiunët rusë në Shqipëri”, shkroi ajo në një tjetër “instastory”.

Rezarta Shkurta spiune ruse?! Këngëtarja sqaron gjithçka: Emri im i vërtetë nuk është… Rezarta Shkurta spiune ruse?! Këngëtarja sqaron gjithçka: Emri im i vërtetë nuk është…

Vajza e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës, Hera, është kthyer në një ndër personazhet më të njohur në Instagram.
Çapkënia e vogël i ka bërë të gjithë për vete me shkathtësinë dhe tipin e saj, ndërsa nga dita në ditë tregon se po ndjek hapat e mamit.