Rudina i le “amanetin” Markut!

8 muaj më parë
Rudina i le “amanetin” Markut!

Rudina Dembacaj është një prej artisteve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo gjatë kësaj kohe ka kaluar disa probleme të vogla shëndetësore, teksa i ka ndarë dhe me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Rudina i le “amanetin” Markut!

Aktores i është dashur të bëjë një ndërhyrje dhe para se të futej në sallë ajo ka zbuluar amanetin që i ka lënë Markut. Dhe e gjeni dot cili ka qenë amaneti? Nëna e Markut. Më pas ajo ka shpjeguar se bëhet fjalë vetëm për një injeksion të lehtë.