‘Sa je shëndosh moj’, komentuesi i merr përgjigjen epika nga Ronela Hajati

7 muaj më parë
‘Sa je shëndosh moj’, komentuesi i merr përgjigjen epika nga Ronela Hajati

Ronela hajati është një ndër klngltaret më të komentuara të show bizzit. Kohët e fundit ajo po përballet me disa komente jo shumë të këndshme lidhur me peshën e saj.

Si gjithmonë Ronela i merr gjërat me sportivitet dhe nuk e vret mendjen aspak për çfarë flasin njerëzit.

Së fundmi, ajo ka folur për jetën e saj sentimentale. Gjithashtu ajo zbulon arsyen ‘epike’ se përse është ende beqare: ‘Asaj i pëlqen ta ketë të gjithë krevatin për vete dhe të flejë vetëm’.

“Unë kur pyes veten si ka mundësi që një gur i çmuar dhe i rrallë si puna ime është akoma beqare. Xhindet e mia që s’pëlqejnë asnjë njeri… Ose pëlqejnë frymorin e gabuar…”– u shpreh Ronela

“Unë gatuaj shumë mirë, bëj punët e shtëpisë më mirë se gjithë sanitaret e jugut, thjesht s’kam ndër mend t’i bëj për njeri. Në fund jam gruaja perfekte që çdo burrë ëndërron… Por mua më pëlqen krevati vetëm për vete… Imagjino pak nëse ai gërhet (jastëkun në kokë)”- përfundoi ajo.

Mirëpo së fundmi ajo ka publikuar një foto ku një ndjekës i ka shkruar për peshën e saj. Ndjekësi shkruan: Sa je shëndoshur o rrush!

“Pse ti po më mban o rrush?”, i është kthyer ajo.