Sarah Berisha i thotë “PO” propozimit të Dj PM

7 muaj më parë
Sarah Berisha i thotë “PO” propozimit të Dj PM

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një prej çifteve më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Dyshja, të cilët u njohën kur ishin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” po shijojnë lidhjen e tyre që duket më e fortë se kurrë. E ndërsa gjërat mes tyre shkojnë mirë, fansat me të drejtë pyesin për një propozim.

Sarah Berisha i thotë “PO” propozimit të Dj PM

Së fundmi, blogerja ka ndarë një foto të dorës së saj ku shihet me një unazë në gisht. “Ajo tha po”, ka shkruar blogerja krahas fotos duke ngjallur dyshimet se PM i ka propozuar.