Serena Sula: Më ka ngacmuar Ilir Shaqiri! Ngeli duke më parë nga kofshët

8 muaj më parë
Serena Sula: Më ka ngacmuar Ilir Shaqiri! Ngeli duke më parë nga kofshët

Serena Sula është një nga vajzat më të përfolura në mediat rozë në Shqipëri, teksa shumë herë twrheq vwmendjen me trupin e saj që në të shumtat e rasteve nxjerr në shesh pjeswt intime.

Ajo ka jetuar një romancë me Arjon Lulin, ish-konkurrent i PërPuthen i cili kërkonte nuse në ekran. Marrëdhënia me të nuk përfundoi ashtu siç duhet pasi të dy janë ndarë me zhgënjime.

Por më shumë Serena ndihet e tradhtuar nga veprimet e Arjonit. E ftuar në “Expuls” me Ronaldo Sharkwn, Serenës i është kërkuar të thotë emrin e një mashkulli që e ka ngacmuar kohët e fundit.

“Kur isha një intervistë në Top Channel qëllova me fituesin e BBV, Ilir Shaqirin. Po bëja grimin dhe erdhi Iliri me Sabianin dhe ngeli duke më parë nga kofshët.

“Unë isha aty edhe tha: “Wow ku e kam parë këtë”. Unë i thash që jam Serena Sula dhe ai tha: “Po je vajza që bën twerk”, tha Serena.

“Më tha që duhet të isha në BBV dhe i thashë a do bënim gjë aty bashkë edhe tha: “Vallaj po. Je shumë se**i”, shtoi nder te tjera Serena Sula.