Stresi prezantoi të dashurën e re, reagon Keisi dhe sqaron të vërtetën: Mos u shqetëso më

1 vit më parë
Stresi prezantoi të dashurën e re, reagon Keisi dhe sqaron të vërtetën: Mos u shqetëso më

Ish-partnerja e Stresi, Keisi, ka reaguar pasi reperi bëri publike lidhjen e re dhe e thumboi përmes një statusi. Pasi postoi një video krah partneres së re ai shkroi “Mos keqkuptoni. E kaluara ka vd kur.

Dhe të kesh sukses mos kalo në të kaluarën por jeto të tashmen. Do thoni ju “Po kujtimet mbesin”. Hahahah mbesin një m*t të madh.“

Ky reagim u lidh me Keisin pasi kjo e fundit është shfaqur në shoqërinë e një djali misterioz duke nxitur dyshime se ka nisur një lidhje të re.

Në fotot e siguruara nga “Panorama Plus”, Kejsi dhe djali misterioz janë ulur pranë njëri-tjetrit duke pirë alkool, madje në një moment, Keisi shfaqet duke e ledhatuar në mjekër, ndërsa të dy buzëqeshin para kamerës.

Keisi ka thyer së fundmi heshtje dhe ka shkruar në Instagram se personi në fjalë është thjesht mik i saj. Ajo shkruan se ditën që do jetë në lidhje dashuri do e thotë vetë teksa kërkon që personi në fjalë të mos shqetësohet më.

Stresi prezantoi të dashurën e re, reagon Keisi dhe sqaron të vërtetën: Mos u shqetëso më

E dashura e re e Stresit, Megi është një modele e njohur e cila ka marrë pjesë në disa videoklipe. Mes tyre edhe te ai i Stresit. Bukuroshja është shfaqur në këngën “Savage” që reperi publikoi pak javë më parë.