Tag Archive: aleksia

Aleksia Peleshi: “Nuk kam qenë e dashuruar me Romeon”

Aleksia Peleshi: “Nuk kam qenë e dashuruar me Romeon”

19 Maj, 2022 6:54 pm Published by

Pak javë më parë, Aleksia Peleshi konfirmoi ndarjen me aktorin e humorit, Romeo Veshaj. Ajo theksoi se ishte nxituar duke e bërë lidhjen publike por nga ana tjetër ishte ndjerë e sigurt pasi aktori e kishte prezantuar si të fejuarën dhe se madje kishin bërë plane për martesë. Së fundmi, Aleksia ka thënë se nuk…