Tag Archive: arben kraja

Kreu i SPAK-ut nuk duron dot më: Kam dy fjalë për Edi Ramën dhe Sali Berishën

Kreu i SPAK-ut nuk duron dot më: Kam dy fjalë për Edi Ramën dhe Sali Berishën

20 Maj, 2022 11:19 am Published by

“Asnjë nuk mund t’u thotë prokurorëve çfarë të hetojnë”. Kështu u shpreh kreu i SPAK, Arben Kraja, teksa është thirrur në seancë dëgjimore për të raportuar në Komisionin e Ligjeve, këtë të premte. Në këtë mënyrë, Kraja iu referua deklaratave publike të kryeministrit Edi Rama dhe anëtarëve të qeverisë, se SPAK duhet të hetojë zyrtarët…