Tag Archive: ardit gjebrea

Vajza e Ardit Gjebreas shkruan fjalët më të ëmbla për të atin me rastin e ditëlindjes

“Arditi nuk i jep dorën askujt, sepse dëshiron të jetë vetë lideri”

13 Qershor, 2022 2:20 pm Published by

Semi Jaupaj dhe këngëtari kosovar Roni para dy javesh publikuan këngën e titulluar “All your lovin”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku. Kënga ka bërë namin me klikime, por moderatori Arjon Muça nuk e ka kursyer një kritikë. “All your lovin’” është dëgjuar së fundmi gjatë emisionit “Ditë e re”, ku Arjoni është…